Psikolojik Testler

Psikolojik testler ile kendinizi test edebilir, psikolojik durumunuz hakkında fikir edinebilirsiniz. Kendini test etmek isterseniz, Online psikolojik testler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

depresyon testi - Psikolojik Testler

DEPRESYON DÜZEYİ BELİRLEME TESTİ

Bu test; size herhangi bir psikolojik tanı koymak için değildir. Amaçlanan; herhangi bir psikolojik sıkıntınızın olup olmadığı konusunda size fikir vermek ve destek alma  kararınızı verirken, göz önünde bulundurabileceğiniz bilimsel temele sahip olan bir  geri bildirim almanızı sağlamaktır.

TESTE BAŞLA

BECK ANKSİYETE ÖLÇEĞİ 

Beck Anksiyete Ölçeği, bilişsel davranışçı terapi ekolünü bilime kazandıran Amerikalı psikiyatri uzmanı Aaron Beck tarafından testi çözen kişinin kaygı seviyesi düzeyi hakkında ön bilgi edinmek amaçlı hazırlanmış bir testtir. Test sonucu testi çözen kişiye tanı koymaz sadece kaygı durumunu anlamada yardımcı olur. Bu test; size herhangi bir psikolojik tanı koymak için değildir.

TESTE BAŞLA

BECK UMUTSUZLUK ÖLÇEĞİ 

Beck Umutsuzluk Ölçeği, Bu test sizin geleceğe yönelik beklenti ve umut düzeyiniz hakkında ön bilgi edinmek için olup size herhangi bir psikolojik tanı koyma amacı içermez.

TESTE BAŞLA