Kurucu Uzman Klinik Psikolog
Yazar Burcu Yarapsanlı Zayim

En Düşük: 400.00

Bireysel terapi (55 dak) 400 TL

Çift terapisi ( 90 dak) 600 TL

Kurumsal terapi (60 dak ) 600 TL

Sen Sınavdan Daha Güçlüsün Paketi 1200 TL

Paket içeriği

Bu paketimiz;

– Okulda sınav kaygısı yaşayan öğrencilerimize,

–  8. sınıfta lise giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize,

–  12. sınıfta üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize uygundur.

‘’3 seanslık yapılandırılmış’’ bu psiko-eğitim paketimizin içinde, öğrencilerimizin sınav kaygısını yenebilmelerine yardımcı olacak çalışmalara yer verilmiştir.

“Sen Sınavdan Daha Güçlüsün!” Paket İçeriği:

1.       Psiko-Eğitim Seansı:   Öğrencinin sınav kaygısına neden olan duygu ve düşüncelerini tanıyarak öğrencinin sağlıklı sınav algısını bozan düşünce çarpıtmalarını fark etmesini sağlamak,

–  Öğrencinin yanlış sınav algısını değiştirerek sağlıklı sınav algısı geliştirmesini sağlamak,

–  Öğrenciye sınav kaygısı ölçeği çözdürülerek mevcut sınav kaygısı seviyesinin ölçülmesini sağlamak

2.       Psiko-Eğitim Seansı:

–  Öğrenciye öğrenme stilleri envanteri uygulanarak, öğrencinin baskın olan öğrenme yöntemini keşfedip bu yöntem üzerinden sınava hazırlık döneminde etkin ders çalışma tekniklerini konuşmak,

–  Öğrencinin sınavlarda yaptığı hataların ne yüzünden kaynaklı olduğunu tespit etmek,

–  Öğrencinin sınava hazırlık döneminde sınav netlerini yükseltme yöntemlerini konuşmak.

3.       Psiko-Eğitim Seansı:

–  Öğrencinin sınav gecesi, sınav sabahı ve sınav anında sınav stresini yönetebilme becerilerinin geliştirilmesini sağlamak,

–  Sınav anında öğrencinin sınav kaygısını tetikletecek soru tiplerini fark edebilmesini sağlamak ve sınavda başarılı olabilmesi için öğrenciye has başarı taktiği geliştirtmek,

–  Öğrencinin sınav günü ve sınav anında dikkat dağılması yaşamasına karşılık, kendi kendine uygulayabileceği pratik yöntemlerin öğrenilmesini sağlamak.

Psiko-eğitim paketimizi satın aldığınızda, merkezimiz tarafından sizinle iletişime geçilerek öğrencimizin de programına uyacak şekilde 3 psiko-eğitim seans günleri haftalık olarak planlanır.  

Öğrencimiz ile psiko-eğitim seanslarına başlamadan önce ebeveynle ücretsiz 15 dakika ön görüşme yapılır. 3. psiko-eğitim seansının sonunda ise yine ebeveyn ile 15 dakika genel değerlendirme yapılarak süreç sonlandırılır. 

Seansta görüşülecek uzman: Kurucu & Uzman Klinik Psikolog & Yazar Burcu Yarapsanlı ZAYİM

Ücret: 1200 TL

[collapse]

 Hediye Seans Çeki  400 TL 

Paket içeriği

“Benim İçin Değerlisin Güzel Annem!”  Hediye Seans Çeki (Her yaştan tüm anneler için)

“Yalnız Değilsin Güzel Annem!”  Hediye Seans Çeki (Anne adayı, lohusa, hamile, yeni doğan anneleri için)

Bu kişiye özel seansımız anne adaylarına, hamilelere, lohusa annelerimize ve annelik rolünde zorlanan tüm kadınlarımıza hediye edebileceğiniz bir seans çekidir.

Her kadının hayatının dönüm noktalarından biri anne olmaya karar verdiği gündür…

Çünkü her kadın en çok annelik rolü içinde kendini çok karışık hisseder. Hem mutlu, hem kaygılı, hem kararlı hem de kararsız….

Bu dönem ona destek olmak için bizler de yanınızdayız. O’na kendini anlatacağı ve sonunda çok rahatlayacağı bir saat hediye ediniz.

“Benim İçin Değerlisin Güzel Anne” ve “Yalnız Değilsin Güzel Annem!”  hediye seans çekini satın aldıktan sonra, seansı hediye edeceğiniz yakınınızın bilgileri için merkezimizden sizinle iletişime geçilecektir. Seans çekini kullanmak isteyen yakınınız, seans gününe karar verdiği zaman bizi arayarak dilediği zamana randevusunu oluşturabilecektir.

Seansta görüşülecek uzman: Kurucu & Uzman Klinik Psikolog & Yazar Burcu Yarapsanlı ZAYİM

[collapse]

Uzman Klinik Psikolog Burcu Yarapsanlı Zayim ile çocuk, ergen, yetişkin psikolojisi üzerine ihtiyacınız olan seansı alabilirsiniz. Randevuyu almak için aşağıdaki takvimden müsait zamanınızı seçiniz.

Seçmiş olduğunuz Randevu saati Türkiye saat dilimine göre belirlenmektedir. Randevu görüşmenizi buna göre belirleyiniz.

Açıklama

Uzman Klinik Psikolog Burcu Yarapsanlı ZAYİM, 1987 yılında Keşan’da doğdu. İlköğrenimini Edirne’de tamamlayan Burcu Yarapsanlı Zayim, orta ve lise eğitimini memleketi olan Tekirdağ’da tamamlamıştır. Liseden yüksek derece ile mezun olduktan sonra 2005 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü tam burslu kazanarak lisans eğitimini 2009 yılında başarı ile tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca yurt içi ve yurt dışında belli projelerde bulunan Zayim, psikoloji alanına ilişkin deneyimlerini artırmayı ve birçok konuda kendisini daha da geliştirmeyi amaç edinmiştir. 2009-2011 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını başarı ile tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını alan Zayim, kurucusu olduğu Mutlu Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezinde 2013 yılından bu yana, çocuk-ergen, yetişkinlere, bireylere ve kurumlara yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Evli ve bir çocuk annesidir. “İşler Nerede Tersine Döndü?” isimli kitabı, ebeveyn-çocuk ilişkilerinde işleri tersine döndüren tüm durumları ortaya çıkarmada yardımcı olması için yazılmıştır.